wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Blog2 » Praca w domu – jak się ubrać i czy warto zdjąć piżamę?

Kontakt

Systemy płatności

  • Przelewy24

Praca w domu – jak się ubrać i czy warto zdjąć piżamę?

Data dodania: 12-05-2021Praca w domu – jak się ubrać i czy warto zdjąć piżamę?
W czasach pandemii bardzo popularna stała się praca zdalna. Wiele osób zamieniło biuro na własny dom. I choć w wielu przypadkach jest to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia komfort i wygodę, może się również zdarzyć, że wprowadza nadmierną rutynę i sprawia, że dbałość o swój wygląd schodzi na dalszy plan. To z kolei w dłuższej perspektywie może doprowadzić do pogorszenia samopoczucia. Podpowiadamy, jak się ubrać do pracy w domu i czy warto zdjąć piżamę.


Wyjście do biura wymagało przygotowania odpowiedniego stroju, dostosowanego do pełnionego stanowiska. I choć z jednej strony było to dodatkowym obowiązkiem, który mógł się wydawać męczący, z drugiej stanowił jednak motywację do dbania o siebie. Sytuacja zmieniła się jednak wraz ze zmianą miejsca pracy na własny dom. Wiele osób poczuło się na tyle swobodnie, że biznesowy look zamieniło na wygodną piżamę. Początkowo z pewnością było to bardzo komfortowe, z czasem mogło jednak przerodzić się w nadmierną rutynę, skutkującą gorszym samopoczuciem. Aby temu zapobiec, z pewnością warto odłożyć piżamę na bok i znaleźć odpowiedni strój, który z jednej strony będzie wygodny, z drugiej zaś przełoży się na atrakcyjny wygląd


Do pracy w domu doskonały jest dres. I nie chodzi tu wcale o ten ponaciągany, pamiętający czasy króla Ćwieczka. Aby poczuć się naprawdę dobrze, warto postawić na elegancki komplet dresowy w modnym wzorze i kolorze. Będzie on nie tylko wygodny, ale także stylowy. Pozwoli podkreślić atuty figury i sprawi, że domowy look będzie atrakcyjny, a jednocześnie w pełni komfortowy. Co więcej, w każdej chwili będzie można wyskoczyć do sklepu czy w przerwie pracy wyprowadzić psa.


W roli stroju do pracy w domu doskonale sprawdzą się także jeansy w towarzystwie bawełnianego topu lub oversizowego swetra. Na chłodniejsze dni można wybrać te długie, w upały sprawdzą się natomiast krótkie spodenki. Wybierając te do pracy w domu warto z pewnością zwrócić uwagę na luźny krój, zapewni on bowiem komfort i wygodę. Taka stylizacja pozwoli poczuć się atrakcyjnie, a jednocześnie przełoży się na pełną swobodę. 


Nie ulega wątpliwości, że do pracy w domu także trzeba się odpowiednio przygotować - również jeśli chodzi o strój. Dla dobrego samopoczucie z pewnością warto zdjąć piżamę i zamienić ja na wygodny dres lub jeansy.


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Blog