wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Blog2 » Idealny strój na randkę

Kontakt

Systemy płatności

  • Przelewy24

Idealny strój na randkę

Data dodania: 20-10-2020Idealny strój na randkę
Pierwsza randka to ważne wydarzenie. W wielu przypadkach wiąże się ze stresem i zagubieniem, które odsuwają ekscytację ze zbliżającego się spotkania na dalszy plan. Warto jednak znaleźć w sobie spokój i racjonalność, by rozsądnie podejść do wyboru outfitu na wyjątkowy wieczór. Czym kierować się przy wyborze stroju na randkę?


Wybór nie powinien być pochopny. Podczas jego kompletowania powinnaś pamiętać o kilku zasadach, które sprawią, że nie tylko oczarujesz osobę, z którą się spotkasz, ale co ważniejsze – będziesz czuć się swobodnie i będziesz zdecydowanie bardziej pewna siebie.
 

Nie eksperymentuj


Pierwsza randka to nie najlepszy moment na eksperymentalne stylizacje. Powinnaś przede wszystkim kierować się swoją wygodą. Jeśli rzadko nosisz spódnice, założenie spódniczki mini tego wieczoru nie będzie dobrym pomysłem. Możesz czuć się nieswojo, a przecież najważniejsza jest swoboda, skupienie na rozmowie z drugą osobą, a nie ciągłe myślenie o własnym dyskomforcie. Z drugiej strony, jeśli świetnie czujesz się, nosząc bluzki z głębokim dekoltem – nic nie stoi na przeszkodzie! Wybierz strój, w którym będziesz sobą.
 

Dobierz strój odpowiedni do miejsca, do którego się wybieracie


Nawet jeśli czujesz się fantastycznie w ubraniach o rzucających się w oczy kolorach, warto zastanowić się nad ich założeniem dwa razy, gdy etykieta obowiązująca w miejscu Twojej randki wymaga stroju eleganckiego. Na przykład, jeśli wybieracie się do filharmonii lub teatru, warto zdecydować się na strój w stonowanych kolorach. Zasada nie wzięła się znikąd – jaskrawe kolory i błyszczące elementy mogą rozpraszać członków orkiestry lub aktorów!
 

Natomiast jeśli na randkę idziesz do kawiarni lub parku, nie warto przesadzać z elegancją. Może ona potęgować nienaturalną atmosferę, szczególnie jeśli druga osoba przesadzi w drugą stronę…
 

Zastanów się dwa razy, zanim zdecydujesz się na buty na obcasie


Buty na obcasie świetnie wyglądają, wysmuklają nogę i dodają charakteru stylizacji. Wybór wysokości obcasa należy do Ciebie, lecz jeśli wiesz, że Twoja para szpilek powoduje dyskomfort po krótkim czasie noszenia, nie jesteś przyzwyczajona do takiej wysokości obcasa lub, co gorsza, zakładasz te buty pierwszy raz, być może tym razem powinnaś wybrać wygodniejszy wariant na płaskim lub niewielkim obcasie.


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Blog